Збираєтеся продати квартиру в Києві?

Реалізуйте свою нерухомість вигідно та безпечно!

Фахівці компанії швидко і без зайвих проблем продадуть вашу нерухомість за найвищою ринковою вартістю та найкоротшими термінами!

  Зробимо первинний звіт та зв'яжемося з вами!
  Реалізуйте свою нерухомість вигідно та безпечно!

  Продаж квартири – з чого почати?

  Спочатку визначте мету продажу вашої квартири. Вам терміново потрібні гроші або ж ви просто хочете позбутися майна, яке вам більше не потрібне? Кожне з цих рішень матиме значний вплив на час, необхідний для продажу.

  Якщо вам потрібна готівка “прямо зараз”, ви, ймовірно, будете більш охоче вступати в перемовини з покупцем щодо ціни, ніж якщо очікуєте виручити конкретну суму за продаж квартири. Крім того, якщо ви продаєте квартиру, в якій проживаєте, то необхідно також врахувати, як швидко ви зможете звільнити житло після його купівлі. 

  Як продати квартиру самостійно?

  Продаж об’єкта нерухомості повинен відбуватися за заздалегідь складеним планом, основними пунктами якого є:

  • рішення про продаж;
  • підготовка квартири до продажу;
  • оцінка майна;
  • створення комерційної пропозиції;
  • презентація квартири потенційним покупцям;
  • узгодження умов та укладення договору купівлі–продажу;
  • оформлення документів;
  • передача об’єкта нерухомості покупцеві. 
  продати квартиру київ

  Підготовка до продажу квартири

  При продажі нерухомості важливу роль відіграє, так зване, перше враження. Тому, варто подбати про вигляд вашого житла. Постарайтесь позбутися особистих речей, які є непотрібними з точки зору покупця, залиште якомога більше вільного простору, зробіть інтер’єр більш чистим і свіжим. У квартирі також не повинно бути неприємних запахів. Якщо ви ніколи не проводили переговори з продажу, варто ознайомитися з найпопулярнішими техніками продажу нерухомості. Вирішуючи продати квартиру без посередника, всі етапи процесу продажу та відповідальність лягають на ваші плечі.

  Продати квартиру в агентстві нерухомості MY CITY

  Якщо ви хочете уникнути проблем з продажем своєї квартири, варто звернутися за допомогою в агентство нерухомості MY CITY. Наші співробітники мають багаторічний досвід роботи в цій сфері, що значно полегшує та пришвидшує пошук покупця. Продати квартиру в Києві терміново в супроводі наших спеціалістів легко та безпечно. Завданням агента є супровід на кожному етапі, тому вам не доведеться витрачати час та перейматись через юридичну складову процесу купівлі–продажу. Ми беремо на себе організацію від підготовки квартири до продажу аж до передачі обʼєкта нерухомості покупцеві.

  to top